چهارشنبه 29 خرداد 1398   10:34:55
دانشکده مدیریت و اقتصاددانشکده مدیریت و اقتصاد
بازديدهابازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 247303
تعداد بازديد از سايت: 75526664
تعداد بازديد زيرپورتال: 247303
اين زيرپورتال امروز: 64
در امروز: 14910
اين صفحه امروز: 64
 • برنامه دروس ارائه شده گروه ها جهت ترم تابستان 1398
  قابل توجه دانشجويان گرامي: ليست دروس در فايل هاي مي باشد و همچنين كانال ايتاي ترم تابستان 1398 دانشگاه قم به آدرس:qomsummer1398@ جهت اطلاعيه هاي مربوط به ترم تابستان در دسترس دانشجويان گرامي مي باشد.
 • آئين نامه برگزاري امتحانات پايان ترم
  لازم بذكر است نمونه خام برگه سوالات امتحاني دانشكده مديريت (فايل ورد) جهت طراحي سوال اساتيد محترم نيز در همين لينك قابل دانلود مي باشد.
 • انتصاب دكتر محمد حسن ملكي به عنوان مدير برنامه ريزي آموزشي دانشگاه
  طي حكمي از سوي رياست محترم دانشگاه و به پيشنهاد معاون آموزش و تحصيلات تكميلي دانشگاه جناب آقاي دكتر قاسمي: دكتر محمد حسن ملكي به سمت مدير برنامه ريزي آموزشي دانشگاه منصوب شد. كليه اساتيد و كاركنان و دانشجويان دانشكده مديريت اين انتصاب شايسته را تبريك عرض نموده و از خداوند منان توفيق روزافزون براي جنابعالي خواستاريم.
 • انتصاب جناب آقاي دكتر سيد عبدالرضا موسوي به عنوان مدير گروه مديريت
  طي حكمي از سوي دكتر عسگر ديرباز رياست محترم دانشگاه استاد ارجمند جناب آقاي دكتر سيد عبدالرضا موسوي به عنوان مدير گروه مديريت انتصاب گرديد. در خلاصه حكم آمده است: استاد گرامي جناب آقاي سيد عبدالرضا موسوي: با عنايت به تعهد و شايستگي جنابعالي و بر اساس آئين نامه مديريت جامع دانشگاه ها و به پيشنهاد رياست محترم دانشكده مديريت و اقتصاد، از تاريخ 97/8/20 به مدت دو سال به عنوان مدير گروه مديريت دانشگاه منصوب مي شويد. اميد است با اتكال به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و مويد باشيد.
معرفی دانشکدهمعرفی دانشکده

دانشكده مديريت و اقتصاد يكي از دانشكده‌هاي نوپاي دانشگاه قم است كه در سال ۱۳۹۰ با توجه به نيازهاي روز‌افزون استان به منظور آموزش و پرورش نيروي انساني متعهد و متخصص در بخش‌هاي خصوصي و دولتي به صورت يك دانشكده مستقل در دانشگاه قم تاسيس شده است. گفتني است كه قبل از تاريخ ياد شده گروه هاي حسابداري و مديريت صنعتي در قالب دانشكده ادبيات و علوم انساني در دانشگاه فعال بوده اند.

در حال حاضر دانشكده مديريت و اقتصاد در سطح كارشناسي در گروه‌هاي تخصصي زير در بخش برادران و خواهران فعال بوده و دانشجو مي‌پذيرد:
 •     گروه اقتصاد اسلامي: رشته علوم اقتصادي
 •     گروه حسابداري: رشته حسابداري
 •     گروه مديريت: رشته‌هاي مديريت بازرگاني و مديريت صنعتي

در سال تحصيلي 97-96 در سطح كارشناسي ارشد نيز رشته هاي فعال دانشكده به صورت زير خواهد بود:
 •     گروه اقتصاد اسلامي: رشته علوم اقتصادي با دو گرايش اقتصاد اسلامي و بانكداري اسلامي
 •     گروه حسابداري: رشته حسابداري
 •     گروه مديريت: رشته‌ مديريت بازرگاني با گرايش‌هاي بازاريابي، كارآفريني و مديريت استراتژيك و رشته مديريت صنعتي با گرايش‌هاي تحقيق در عمليات، توليد و عمليات و مديريت پروژه
  در سال تحصيلي 98-97دانشكده در رشته مديريت بازرگاني گرايش تجارت الكترونيك و بازرگاني بين المللي و در رشته مديريت صنعتي گرايش توليد و تحقيق در عمليات پذيراي دانشجويان گرامي مي باشد.
در سال تحصيلي 97-96در سطح دكتري اقتصاد اسلامي پذيرش دانشجو خواهد داشت.

گفتني است گرايش‌هاي بانكداري اسلامي، كارآفريني، مديريت استراتژيك و مديريت پروژه از ابتداي سال تحصيلي ۹۶-۹۷ پذيرش دانشجو خواهند داشت.

اخبار دانشکدهاخبار دانشکده
ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
كدپستي: 3716146611
تلفن : 32103000- 025
فكس : 32854499- 025
پست الكترونيكي:
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (Qomuniguest)

دانشكده مديريت - دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما