يكشنبه 27 اسفند 1396   05:36:58
اداره خوابگاه هااداره خوابگاه ها
ارتباط با ماارتباط با ما
اطلاعات تماس ها
 
آخرين ويرايش صفحهآخرين ويرايش صفحه
چهارشنبه 16 اسفند 1396 09:08:59
بازديدهابازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 61827
تعداد بازديد از سايت: 62441201
تعداد بازديد زيرپورتال: 61827
اين زيرپورتال امروز: 11
در امروز: 5670
اين صفحه امروز: 11
اطلاعیه هااطلاعیه ها

اطلاعيه خوابگاهي (قابل توجه پذيرفته شدگان نيم سال تحصيلي 96-95 )

راهنماي مراحل تقاضاي خوابگاه به صورت الکترونيکي در دانشگاه قم

پذيرفته شدگان محترم کارشناسي و کارشناسي ارشد

دانشگاه قم به علت محدوديت در ظرفيت خوابگاه ها (مخصوصاً براي خواهران)، براي اکثريت دانشجويان مقطع کارشناسي فقط به مدت 6 ترم و براي مقطع کارشناسي ارشد به مدت 2 ترم، آن هم از ترم سوم به بعد خوابگاه واگذار مي نمايد. بنابراين تخصيص خوابگاه از ترم اول، به تعداد محدودي از دانشجويان جديدالورود متقاضي خوابگاه، با توجه به ظرفيت و طبق امتياز بندي (بر اساس مدارک آپلود شده در عمليات درخواست خوابگاه) انجام مي گردد و اکثريت دانشجويان خواهر بايستي از خوابگاه هاي خودگردان تحت نظارت دانشگاه استفاده نمايند.

در صورتيکه متقاضي خوابگاه مي باشيد، در مراحل پذيرش غيرحضوري در سايت گلستان به نکات زير توجه نماييد.

1-    بعد از وارد شدن در سايت edu.qom.ac.ir، ثبت نام اينترنتي خود را در منوي پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود از مسير زيرشروع نماييد:

آموزش/ دانشجو/ پذيرش غيرحضوري/ پذيرش غيرحضوري دانشجويان جديدالورود

2-   جلوي جمله متقاضي خوابگاه مي باشيد؟ رو ي گزينه بلي کليک نماييد. در اين صورت رديفي به نام  عمليات درخواست خوابگاه به رديف بعدي اضافه مي شود.

3-  براي ثبت درخواست خوابگاه بايستي وارد عمليات درخواست خوابگاه شويد و سه مرحله عمليات درخواست خوابگاه را تا انتها به طور کامل انجام دهيد تا در ليست متقاضيان خوابگاهي قرار بگيريد.

نکته مهم: لازم است در مرحله اول عمليات درخواست خوابگاه، که پر کردن اطلاعات خوابگاهي است: الف- براي درج شهر خود بايستي روي کادر سمت چپ چند حرفي از نام شهر خود را وارد نماييد و بعد روي آيکون علامت سئوال کليک نماييد و نام محل سکونت خود را از ليست انتخاب نماييد. ب- در اين مرحله بايستي تمام اطلاعات به صورت کامل پر گردد و در نهايت تاييد مربوط به دانشجو را به گزينه بله تغيير دهيد و روي اعمال تغييرات کليک نماييد. (به پيغام پيگيري تاييد مديريت توجه نکنيد. تاييد مديريت لازم نيست)، سپس دکمه بازگشت سمت چپ صفحه کليک نماييد تا وارد مرحله دوم عمليات درخواست خوابگاه گرديد وبه همين نحو تا مرحله سوم که پايان ثبت نام خوابگاه مي باشد ادامه دهيد.

4-   امتيازبندي بر اساس مدارک ارسالي (تحت پوشش کميته امداد، خانواده جانباز، بهزيستي، مقام هاي علمي و...) خواسته شده از دانشجو در فرآيند مراحل درخواست خوابگاه انجام مي گيرد، لذا در صورت عدم ارسال مدارک در زمان مقرر، مسئوليتي متوجه دانشگاه نخواهد شد و به مدارکي که در زمان ثبت نام حضوري ارائه شود هيچ امتيازي تعلق نمي گيرد.

5-   دانشجويان متقاضي خوابگاه لازم است تا قبل از اطلاع قطعي از وضعيت تخصيص خوابگاه به دانشجو در ترم جاري، از واريز هر گونه مبلغ (وديعه يا اجاره بها) بابت خوابگاه، خوداري نمايند.

6-   دانشجويان ارشد و دکتري که متقاضي خوابگاه و تسهيلات رفاهي هستند، ضرورتاً بايد نسبت به تسويه فاز 2 صندوق رفاه، در دانشگاه مبدا اقدام نمايند. در غير اينصورت خوابگاه به ايشان تعلق نمي گيرد.

                                                                                                                             با تشکر- اداره خوابگاه ها 


تعداد بازديد اين صفحه: 7875
ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
كدپستي: 3716146611
تلفن : 32103000- 025
فكس : 32854499- 025
پست الكترونيكي:
خانه | بازگشت |
Guest (Qomuniguest)


مجری سایت : شرکت سیگما